Contact

Heb je vragen over activiteiten? Zit je met vragen over een afdeling? Heb je iets te bespreken met een van de leiders of leidsters?

Aarzel dan niet en contacteer direct de juiste persoon.

Dit kan ook door een mailtje te sturen naar: ribbel@sikambers.be, speelclub@sikambers.be, rakwi@sikambers.be, tito@sikambers.be, keti@sikambers.be, aspi@sikambers.be, vb@sikambers.be, of gewoon leiding@sikambers.be

Voor algemene vragen kan je altijd mailen naar
info@sikambers.be

Contact

Afdeling
Naam
Tel.
Ribbel Jana Van den Borre 0470/55.61.23
Ribbel Youri Vanderveken 0477/71.23.17
Ribbel
Wout Michiels
0491/31.88.31
Speelclub
Ben Dupont
0491/64.53.06
Speelclub
Indra Verstappen
0472/20.13.39
Speelclub
Arne Michiels
0473/47.76.61
Rakwi
Ward Coomans
0492/58.19.82
Rakwi
Jana Luyckx
0470/54.37.71
Rakwi
Rani Verstappen
0496/34.78.16
Tito
Jarno Van Roy
0471/11.15.06
Tito
Amber Lefevre
0472/41.40.30
Keti
Marike Dugailliez
0470/56.91.94
Keti
Redji Leemans
0490/40.48.25
Keti Kristof Claessens 0497/78.88.73
Aspi
Arno Coomans
0471/27.62.82
Aspi Willem Vancraenem 0478/74.48.85
VB Frieda Roekaers 0472/37.90.36
VB Karen De Waele 0479/41.63.50
Hoofdleider Arno Coomans 0471/27.62.82