Contact

Heb je vragen over activiteiten? Zit je met vragen over een afdeling? Heb je iets te bespreken met een van de leiders of leidsters?

Aarzel dan niet en contacteer direct de juiste persoon.

Dit kan ook door een mailtje te sturen naar:

Ribbel@sikambers.be, Speelclub@sikambers.be,rakwi@sikambers.be,

tito@sikambers.be, keti@sikambers.be, aspi@sikambers.be, vb@sikambers.be,

of gewoon leiding@sikambers.be

Voor algemene vragen kan je altijd mailen naar
info@sikambers.be

Contact

Afdeling
Naam
E-mail
Ribbel Ward Coomans ward@sikambers.be
Ribbel Ben Dupont ben@sikambers.be
Ribbel
Iris Van Cauwenbergh
iris@sikambers.be
Speelclub
Lisa Hermans
lisa@sikambers.be
Speelclub
Lincy Verdonck
lincy@sikambers.be
Speelclub
Arno Coomans
arno@sikambers.be
Speelclub
Kristof Claessens
kristof@sikambers.be
Rakwi
Rani Verstappen
rani@sikambers.be
Rakwi
Arne Michiels
arne@sikambers.be
Rakwi
Jana Van den Borre
jana@sikambers.be
Rakwi
Robbert Poot
Robbert@sikambers.be
Tito
Margo Van Campenhout
Margo@sikambers.be
Tito
Brent Van den Block
brent@sikambers.be
Tito
Willem Vancraenem
willem@sikambers.be
Tito
Wout Michiels
Wout@sikambers.be
Keti
Indra Verstappen
indra@sikambers.be
Keti
Youri Vanderveken
youri@sikambers.be
Aspi
Jarno Van Roy
jarno@sikambers.be
VB Frieda Roekaers frieda@sikambers.be info@sikambers.be
VB Karen De Waele karen@sikambers.be
info@sikambers.be
Groepsleiding Arno Coomans arno@sikambers.be
info@sikambers.be
Groepsleiding Ben Dupont ben@sikambers.be info@sikambers.be
Groepsleiding Willem Vancraenem willem@sikambers.be info@sikambers.be