Afdelingen

    Ribbel (2012-2013)

    Ribbles

    Speelclub (2010-2011)

    rakwis

    Rakwi (2008-2009)

    titos

    Tito (2006-2007)

    titos

    Keti (2004-2005)

    ketis

    Aspi (2002-2003)

    leiding

Heb je vragen over activiteiten? Zit je met vragen over een afdeling? Heb je iets te bespreken met een van de leiders of leidsters?

Aarzel dan niet en contacteer direct de juiste persoon.

Dit kan ook door een mailtje te sturen naar:

Ribbel@sikambers.be, Speelclub@sikambers.be,rakwi@sikambers.be,

tito@sikambers.be, keti@sikambers.be, aspi@sikambers.be, vb@sikambers.be,

of gewoon leiding@sikambers.be

Voor algemene vragen kan je altijd mailen naar
info@sikambers.be

© Chiro Sikambers